Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi szükséges ahhoz, hogy 3...

Mi szükséges ahhoz, hogy 3 monitoron tudjak játszani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Videokártya: Asus r7 260x

Úgy tudom támogatja az AMD Eyefinity-t.

jelenleg egy lg 22" monitorom van amelyik vga-dvi-i adapteren keresztül csatlakozik a a videokártya DVI-I csatlakozójába. Ha veszek még 2db 22"-es monitort, hogyan tudom megoldani, hogy 3 monitor egyszerre működjön? Külön külön kell őket csatlakoztatni más más csatlakozóhoz a vga-n? Tehát egyiket dvi-i-be másikat dvi-d-be harmadikat meg DisplayPort-ba, vagy van erre külön adapter amely egyesíti őket? Illetve a játékok terén kevesebb fps-t eredményez ha 3 monitor-t használok?



2015. márc. 7. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Pénz szükséges hozzá. Sok pénz. Mivel a 3 monitor lényege az, hogy megháromszorozod a felbontást, természetesen erősebb hardver kéne hozzá - az R7 260X modern játékok alatt kevés lesz.
2015. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kell hogy legyen a kártyán megfelelő display portnak lenni. Az hogy dvi vga hdmi akarsz egyszerre az nem fog menni. Mert az Y. A Display port meg E. Érthető remélem. :)
2015. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én HD7790-el futtatok eyefinity-t probléma nélkül. A vezetékelés mondjuk elég kacifántos:

1. DVI-I -> VGA

2. HDMI -> DVI-D

3. DP -> VGA aktív átalakítóval


De igazából mindegy hogy oldod meg, az a lényeg, hogy az egyik displayporton legyen és a különböző fajta DVI csatlakozókat ne keverd össze. (pl DVI-D-re ne akarj passzív VGA átalakítót tenni)

2015. ápr. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!