Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám monitorrá varázsol...

Nikóc@ kérdése:

Hogy tudnám monitorrá varázsolni a 127cm-es Blaupunkt lcd led tv-met?

Figyelt kérdés
Van egy régi dell tipusu laptopom és nem tudom hogy kell összekötni a tv vel. Nem értek semmit hozzá úgyhogy kérek mindenkit hogy a műszaki halandzsa szöveggel ne bombázzon értem itt ez alatt hogy fogalmam sincs mi a hdmi, meg a hasonló kimenetek. Ma az eladó a boltban eladott nekem egy olyan kábelt mint amivel a számítógéphez kell kötni a monitort hogy az jó lesz. Nem csinál semmit hiába dugom össze, , , , valahogy józan paraszt ésszel és szöveggel segítsen már valaki
2015. márc. 13. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:

De ez nem egy gémeskút, annak a múködését lehetne leirni úgy ahogy kéred, az mindig ugyanolyan mindenhol.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2015. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
TV-t is átkapcsoltad arra a bemenetre? Valamit biztos kell csinálnia, legalább annyit, hogy egy nincs jel vagy ilyesmit kiír, mi történik?
2015. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a tv azt írja hogy nincs jel.....nem kérek a gúnyolódásból mert nem szolgáltam rá szerintem nem lehet mindenki zseni
2015. márc. 13. 16:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha összedugtad, utána Win+P billentyűkombinációval engedélyezned kell a második kijelzőt is.


(Mivel a szakzsargont nem érted, a Win az a windows emblémás gomb a billentyűzeteden. Azt tartsd nyomva, és hozzá nyomd meg a P gombot...)

2015. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Várj, nem jó. Mivel nem zseni nem biztos, hogy tudja mi az a billentyűzet.

Igy néz ki: [link]


Lehet más szine is, ez ne zavarjon meg.

2015. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h teljesen hülye vagyok hanem azt hogy nem értem a szakszavakat,a laptophoz felhasználói szinten értek de ez nem mindennapi tevékenység hogy mindenkinek tudnia kelene,amúgy meg kedves hozzászóló ha gúnyolódni akarsz akkor nézz bele egy tükörbe jó?!Tedd meg nekem azt a szívességet h nem szólsz hozzám többet nincs szükségem negatív emberekrre és negatív kommentekre,köszönöm!
2015. márc. 13. 20:09
 7/10 A kérdező kommentje:
sikerült megoldanom ...van kép de hang nincs azt hogy oldjam meg?
2015. márc. 14. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Nah ahhoz kellene a HDMI kábel. Vagy külön hangfal.


Nézd meg van-e a gépen ÉS a TV-n is ilyen csatlakozó anya(amibe a kábel megy)

[link]


Ha igen akkor ilyen kábelt keress:

[link]

2015. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A gépen nincs...
2015. márc. 15. 05:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor marad a külső hangfal.
2015. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!