Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple tv-vel kapcsolatban...

Dawn33 kérdése:

Apple tv-vel kapcsolatban lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Sok apple termék vesz körbe és gondolkozok rajta hogy vegyek egy apple tv-t. Erre én rátudom kötni valahogy a tv kábelt? Mivel itthon UPC van. Viszont én szeretnék tv-t is nézni viszont nem szeretnék két dolgot üzemeltetni egy "mediabox-ot" és egy apple tv-t.Van lehetőség arra hogy az apple tv-t keljen csak üzemeltetni és mellette ugyanúgy tudjam nézni pl discovery-t vagy az rtl-t ?

2015. márc. 12. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem. Konkrétan az Apple Tv nem Tv. Arra jó, hogy ha összekötöd a tv-vel, akkor a tv-n láthatod az iPaded kijelzőjét, valamint ez minden más Apple termékkel így van, amin van Airplay. Aztán ha elindítasz egy filmet be lehet állítani, hogy azon menjen. Vannak rá különböző tv csatornák, és rádiók, de erre elő kell fizetni legtöbb esetben. Mosz ilyen lesz az HBO ami nemsokára elérhető lesz az Apple tv-n. És a kesynote-okat, WWDC-t élőben tudod nézni egy előre telepített programmal ami az apple tv-n van alapból. És én azt javaslom, hogy még ne vedd meg, mert nemsokára le lesz árazva 100-ról 70$-ra, amint elfogy a mostani készlet. Tehát nem kell sokat várnod és spórolsz 30$-t. És ne felejts el hdmi kábelt venni hozzá, mert nem adnak. Amit az iSte, iCentre fel fog ajánlani az 8000Ft mert Apple kábel, de bármilyen jó. És fognak adni hozzá egy szép kis távirányítót, amivel a Macen is irányíthatod a zenét valamint a filmeket.

Ha van bármilyen Apple-el kapcsolatos kérdésed, csak írj rám nyugodtan.

Használd egészséggel! :)

2015. márc. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!