Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért éri meg megvenni bármily...

Miért éri meg megvenni bármilyen játékot?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdés adott,nekem van pár eredeti játékom amit jobb napokon vettem meg viszont nem azért,hogy támogassam a fejlesztőket,hanem a saját szórakozásomra.Viszont nem értem minek vegyem meg mikor le is tölthetem és úgy is végig játszhatom amit akarok aztán meg úgyse fog érdekelne,feleslegesen meg ebben az országban nem fogok pénzt kidobni,ha nem tetszik az adott játék.Majd támogatják az amcsik meg azok akiknek van valóban pénze, mert valjuk be ezek SEM a magyar pénztárcájához van szabva.

2015. márc. 7. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Megteheted, csak aztán nem kell csodálkozni, hogy nem adnak ki semmit PC-re, meg 1-2 év csúszással adják ki.


Egyrészt valahol érthető ez a gondolkodás, mert manapság nem adnak ki demókat, félkész a játék, ezerféle védelem van rajta, másrészt ezekben közrejátszik az is, hogy egyre többen "lopják" a terméket, és egyre több szemetet adnak ki. Na meg, alapvetően nem alapvető jogod az hogy végigjátssz minden játékot, és általában az ember jobban megbecsüli azt amiért pénzt adott.


Az is érthető, ha valaki sokall kiadni 15-20 ezreket egy játékra, de pár hónapon belül 3-5 ezer forintokért is beszerezhetőek. Na meg ugye, ha 100 ft lenne, akkor is ugyanezt mondaná mindenki, hogy minek fizessek ha van ingyen is.

2015. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát szerintem olyan 2 - 5 ezer forint mèg nem is lenne sok egy játèkèrt ès ez lenne inkább a reális.Az meg szerintem nem ettöl a kis országtol függ,hogy kiadnak-e pcre játèkot a közeljövöben vagy sem.Nagyon kis halak vagyunk mi ebben a tengerben.
2015. márc. 8. 00:43
 3/4 Argloss ***** válasza:
84%

[link]


A fejlesztési költségekhez képest a 15 ezer forint is barátságos ár. A focilabdát és a sakk készletet is megveszi az ember, pedig azokat is lehet lopni...

Nem az ő hibájuk, hogy itt jóval alacsonyabbak a fizetések. Miért fizessenek többet a munkáltatók, ha ennyi pénzért is hajlandóak dolgozni az emberek? Miért legyen kevesebb az adó, ha az emberek ennyit is hajlandóak kifizetni? Miért éljenek jobban az emberek, ha nem hajlandóak tenni érte?

A szórakozásért érdemes megvenni a játékokat. Az már a lelkiismereteden múlik, hogy megvárod-e, hogy olcsóbb legyen, vagy letöltöd, mert egyelőre kicsi az esélye a büntetésnek.

A kis halakból él az egész világ. Ha a kicsi halak egységesek lennének és értelmesen gondolkodnának, akkor ők irányíthatnák a sorsukat.

2015. márc. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem azért jobb érzés, ha egy játékból megvan az eredeti, bolti példány.

Sőt, előfordult már olyan is, hogy letöltöttem egy játékot, majd miután láttam, hogy tényleg príma jó kis játék, megvettem legálisan.

Abban viszont maximálisan egyetértek, hogy több tízezer forint egy játékra olyankor, amikor sokan jócskán százezer alatti összegből kell, hogy megéljenek, tényleg horror ár. (Ugyanakkor hadd jegyezzem meg, a tehetősebb rétegben is ugyanolyan méreteket ölt a letöltögetés.)

Viszont az is érdemes tudni, hogy jóval olcsóbban is lehet játékokat venni. Persze, nyilván nem a legújabb slágerjátékokat, de én már nem egy és nem kettő olyan ezer-kétezer forintos játékot vettem, amikkel mind a mai napig szívesen játszom.

2015. márc. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!