Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom a gépemet távolról...

Hogy tudom a gépemet távolról (egy másik gépről) bekapcsolni neten keresztül?

Figyelt kérdés

Elvileg megoldható. Ezért is világít a net kábelnél a 2 led. Plusz mértem is feszültséget több helyen is az alaplapon.


Egy ismerősön is azt mondta, hogy úgy tudja, hogy másik gépről is hozzá tudok férni az adatokhoz neten keresztül.


De ezt, hogy kell? Hogy tudom ezt megcsinálni? Program kell hozzá? Vagy valami fizetős honlap ami összeköt?


2015. márc. 7. 23:26
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:

Olvasd el ezt

[link]

és ezt:

[link]


kezdetnek

2015. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tengor ***** válasza:
Elso korben be kell kapcsolni a gepet. WOL + megfelelo port beallitasok es IP-MAC osszerendeles kell hozza. Ha mar megy a gep, akkor barmilyen tavoli eleresre szolgalo programmal lehet csatlakozni, ha a portokat jol allitod be.
2015. márc. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!