Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a gépbe 667Mhz ram megy,...

Kissss jouzs kérdése:

Ha a gépbe 667Mhz ram megy, és Van benne például 2x1 gb 667mhz, és veszek bele még Például 2x1gb 800Mhz-t Attól menni fog? Át áll a 800Mhzs ram 667Mhz ra? Gyorsabb lesz a gép?

Figyelt kérdés

Persze a 2x1gb 667Mhz dual chanelbe van, és a 2x1gb 800mhz is a másik dual chanelba lesz. És ha veszek még a 2x1gb mellé 2x1gb 667mhz ramot mint ami most van benne, és bele rakom a dual chanelbe, akkor ugye ugyan az a márka orajel stb akkor az quad Chanelbe fog futni és Gyorsabb lesz?

Valaki részletesen ha lehet mert nagyon nem értek hozzá!:)


2015. márc. 6. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz gyorsabb érezhetően, de mennie kéne.

Bár én már újítanék, és nem még +RAMot vennék, hanem komplett új gépet, mert azt amid van szerintem már feleslege bővíteni.

2015. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én gépemmel el vagyok, egyik haveromnak kellene. A sajátomat az ImperiumPC-n vettem:)
2015. márc. 6. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

"A sajátomat az ImperiumPC-n vettem"


Remélem azzal tisztában vagy hogy ugyanannyi pénzből másfélszeres teljesítményt lehetett volna kihozni ha alkatrészekből rakod össze

2015. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ezek az alkatrészekek nem nekem kellenek. Én el vagyok az I7 2820QM és 16GB Kingston hyperx rammal.
2015. márc. 7. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!