Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 7 win 7es laptopom nem kompati...

7 win 7es laptopom nem kompatibilis nagyon sok játékhoz ezzel lehet valamit kezdeni? Programok vagy egyéb behatással?

Figyelt kérdés
rFactort szeretném nagyon űzni de nem adja be szerintem az miatt aki tud kérem segítsen!

2015. febr. 27. 18:01
 1/4 Gábor_79 ***** válasza:
Ezek megvannak? [link]
2015. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez minek a rendszerkövetelménye? illetve nekem ha belépek a sajátgép tulajdonságaiba mást ír ki: Intel(R)Core(TM)2 Duo CPU T6500 @ 2.10GHz 2.10GHz

Telepített memória 4 GB (3,84 GB használható)

Rendszer típus 64bites


Mobile Intel(R) 45 Express lapkakkészletcsalád (Microsoft Corporation - WDDM 1.1)

És hiábí megyek rá bármely játék tulajodnágára-Speciális- és állítom át win 7re a dolgot xp-ről akkor sem fut...

2015. febr. 28. 08:37
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja vidikártyáról még ezt találtam

Összes elérhető grafikus memória 1759

Dedikált vidimemória 128 MB

Rendszer-videómemória 0

megosztott rendszermemória 1631 MB

Mobile Intel(R)GMA 4500MHD

Köszi asegítséget előre is

2015. febr. 28. 11:23
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Azt hittem az rFavtoré, de már nem tudom. A kereső dobta ki. Akartam mondani, hogy a szoftveres követelmény ugyanannyira fontos.
2015. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!