Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a phpmyadmint...

Hogyan tudom a phpmyadmint telepíteni?

Figyelt kérdés
készítettem egy mta szervert betettem egy modtot (NEM VALHALA/ ZEROMTA ) és nem tudok belépni a szerverre láttam hogy phpmyadminnal keéne megoldani csak nem sikerült telepítenem :(

2015. febr. 26. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen OS-re? Egyébként akár terminálból is csatlakozhatsz egy adatbázis-szerverhez, nem kell ehhez a lyukas phpmyadmin.
2015. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a szerverre be tudok lépni csak regisztrálni és bejelentkezni nem tudok
2015. febr. 26. 18:34
 3/9 anonim ***** válasza:
De még mindig nem válaszoltál, hogy milyen OS-en akarod ezt kivitelezni.
2015. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha nem otthoni szervert készitettél, hanem valamelyik szolgáltatónál béreltél erre a célra tárhelyet, akkor a szolgáltatódnak van phpmyadminja keress rá.


Ha otthoni szervert készitettél, akkor a kérdés adott mivel van biztositva a mysql és a php ? Amivel az előző kettőt biztositod abban kell lenni a phpmyadmin-nak is (pl xampp)


Sok sikert.

Üdv.

2015. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem a phpmyadminnal van bajom nem tudom hogy índitsam el :(
2015. febr. 26. 19:15
 6/9 coopper ***** válasza:

Akkor válaszolni kéne egy két dologra, mert igy információ nélkül nem tudok/tudok segiteni - annyit tudunk, hogy valami gond van a phpmyadminnal.


A következőkre kellene válaszolni :


- Hol fut a szerver ? (otthon, bérelt vagy ingyenes tárhelyen)

- Ha otthon fut a szerver, akkor milyen megoldással van biztositva a mysql és a PHP ?

- Ha tárhelyen fut a server akkor mi a tárhely szolgáltató cime (pl. atw.hu) ?


Üdv.

2015. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
otthonrol fut és nem tudom feltelepíteni löltöttem és utána mi jön hogyan tudom futtatni a php szervert az OTTHONI mta szerverhez hogy csatlakoztatom ?
2015. febr. 26. 19:39
 8/9 coopper ***** válasza:

Akkor arra válaszolj, hogy hogyan van biztositva a mysql és php az otthoni gépeden a servernek ?


Elsőnek amit már kérdezett a #3-as is.


Milyen op rendszer? Mivel más kell windowsra és más linuxra.


Üdv.

2015. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Drone007 ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mielőtt megpróbálsz feltornázni egy mta szervert a gépedre, nem ártana webszervert is telepíteni, ez ugyanis az alapja, a megfelelő szoftveres környezet ha úgy tetszik. Minden leírás amit olvastál eddig azt feltételezte, hogy ez már a rendelkezésedre áll.

2015. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!