Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell Lenovo IdeaPadra...

Hogyan kell Lenovo IdeaPadra win8-at telepíteni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sötét kérdés, de leírást nem adtak hozzá a dobozban és még sosem telepítettem ilyesmit. Nagyon megköszönném a segítséget.

2015. febr. 24. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is kell hozzá egy win8 telepítő cd vagy usb kulcs.

Aztán a recovery gombbal kapcsolod be a gépet és kiválasztod, hogy arról bootoljon. Innen meg már next-next-finish.

2015. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megtaláltam a novo gombot, most 4 opció közül kéne választanom, Normal startup, BIOS setup, Boot menu, System Recovery. melyikre menjek?
2015. febr. 24. 17:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól van azt hiszem megtaláltam, de most azt nem tudom ezek közül mire kell menni, ha telepítő cd-t kaptam csak: Boot Mode, Boot Priority, USB Boot, PXE Boot to LAN.
2015. febr. 24. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
A boot priority-ben tudod kiválasztani, hogy miről bootoljon.
2015. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha rámegyek UEFI First és Legacy First opciók közül választhatok. Melyik legyen? (jaj tudom egyre sötétebbeket kérdezek :D )
2015. febr. 24. 19:35
 6/6 A kérdező kommentje:
itt eredetileg legacy first van beállítva
2015. febr. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!