Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv. A lenovo IdeaPad U510-es...

JetLee kérdése:

Üdv. A lenovo IdeaPad U510-es laptopra lehet telepíteni windows 7et is? Úgy értem, nem csak windows 8al fut? G500 at szerettem volna de mint kiderül az csak a 8asal fut. Kép a gépről: www.computerimperium.hu/images/Lenovo_IdeaPad_U510_59-393107 . jpg

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 15:52
 1/8 Zacky válasza:

Ha win 8 fut rajta akkor boot pendrivrol tudod telepíteni :)

1 nyisd meg a cmd-t rendszergazdaként(total commmander)

2-írd be a parancsokat ebben a sorrendben

disk part

list disk

select disk 1

clean

formázd meg fat32 de ne zárd be a paracssort!

create partition primary

select partition 1

active

assign

újra indítod és ha minden jó már bootol is az tablet :)

2013. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zacky válasza:
bocsi elírtam véletlen nem total commander hanem paracssor rendszergazdaként :)
2013. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Ezzel mit érek el? Az U510 esen alaból free dos op rendszer van de en arra vagyok kivancsi h a win7et lehet e rá telepíteni v ez is csak win8al megy?
2013. nov. 10. 22:55
 4/8 Light87 ***** válasza:

Tudsz rá telepíteni Windows 7-et, csak lehet macerás lesz majd néhány drivert működésre bírni rajta. Elméletileg támogatja a Windows 7-et is.

[link]

2013. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zacky válasza:
a pcden készítesz egy boot pendrivot amit a tabletedbe teszel és indítod róla. elméletiled a win 7 is támogatja a kapacitiv kijelzoket de valóban lehet az h a win 7 bizonyos drivereket nem tartalmaz mivel a win 8 100%-s érinto gépekre készult..
2013. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fogd már fel hogy ez nem egy tablet hanem egy átkozott laptop... Há' olyan nehéz elolvasni? XD
2013. nov. 11. 17:02
 7/8 Zacky válasza:
egyszerubb nekem a tablet de akk is tom mirol van szo csináld meg ....
2013. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hm. Jolvan Zacsi'. Az előző kommentelonek köszönöm a választ. Vkinek esetleg egyéb tapasztalata?
2013. nov. 12. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!