Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem bootol be a Windows...

Miért nem bootol be a Windows xp telepítésnél?

Figyelt kérdés

Ki írtam egy Windows XP-t nero-val és használtam hozzá bootiage-t is, egy videó alapján csináltam. Ezt a hibaüzenetet kapom amikor bootolni szeretném: Cannot boot from CD – Code 5. Más fórumokon azt mondják ezt windows 7-nél lehet tapasztalni régi gépeknél. Talán rossz boot.ima-t használtam (2kb volt ha számít). A gépemen eddig windows 7 volt. Gépem: alaplap:ASRock P4V88+

ram: 2,75 GB DDR

Videókártya: Ati Radeon HD 3450 512 MB

350W táp



2015. febr. 23. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán használj eredetit.
2015. febr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos, hogy rosszul írtad ki. Ez a NERO-nál különösen gyakran fordul elő, a menüsor CD/DVD író-ra kell kattintani és a CD-kép felírást kell választani. Nem kell semmilyen bootage.
2015. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!