Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows xpet telepitettem es...

Windows xpet telepitettem es valami hasznalhatatlant talaltam, felraktam es telepitesnel lefagy, most ki irtam a win7et /lent a tobbi/?

Figyelt kérdés

de amikor a boots menuben kivalasztom a dvd cdet akkor elinditja a windows xp telepiteset, kozben meg a win7 van benne es veletlen se xp mert keri az xp cdjet mi lehet a problema? hogyan lehet torolni?

Bocsanat a ekezet nelkuli szavakert, angol billentyut hasznalok... ????



#hiba #Windows 7 #XP #telepitesi baki
2014. nov. 28. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Lépj be biosba (bolondbiztos megoldás a boot menü ellen)

Add meg a boot sorrendben elsőnek az adott optikai meghajtót, amiben a win7 lemez van. Indítsd a gépet, boot -ol lemezről, majd win7 telepítővel törölheted a feleslegesen felpakolt XP alól a partíciót. Utánna a többit remélem megoldod egyedűl is, mert nem bonyolúlt. Legalábbis szerintem...

2014. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! sikerült végre, örök hálám!!!
2014. nov. 30. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!