Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a számitó...

Lacikaxd kérdése:

Miért nem kapcsol be a számitógépem?

Figyelt kérdés
Az alaplapon a lámpa kigyul de a gép nem indul el és a ventik se pörögnek fel. Csere táppal se jó. Próbáltam hogy lehuztam mindent csak tápkábel volt bedugva. Mi lehet a probléma?

2015. febr. 21. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ha cseretáppal is ezt csinálja, akkor processzor, vagy alaplap hiba. Memória hibánál elindul de vagy sípol, vagy valami hibát, vagy nem fog jól működni. Videokártya hibánál is sípol, de elindul. Winchester hibánál meg hibaüzenetet ír.
2015. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tóth Renátó ***** válasza:
az indízó gomb be van kötve?
2015. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kikapcs teljesen, húzd is ki a kábelt. Az összes csatlakozót mozgasd meg, különösen a RAM és HDD. Utána bekapcs.
2015. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az f panel jól van bekötve. Az összes kábel jól van bekötve.Próbáltam hogy lehuztam a hdd,ram,meghajtókat de semmi.Én az alaplapra vagy a procira tippelek.
2015. febr. 21. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!