Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom maradéktalanul...

Hogyan tudom maradéktalanul törölni a firefoxot? Hogy ne maradjon semmi felesleges adat. Volt valahol egy leírás, hogy milyen mappát fájlokat kell keresni, törölni.

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 06:37
1 2 3
 11/21 csacsi2 ***** válasza:

klikkelj a top 100 fájl-ra ...

[link]

Milyen vírusírtód van fent most. csak mert egynél több nem lehet mert összeakadnak!

Menj a telepít/töröl-be rendezd sorba az elfoglalt méret szerint és távolítsd el azt ami sok helyet foglal és szükségtelen. Csak azért írom mert így minden program akár vírusírtó is behal ha nincs memoria a gépen, ezért lenne mielőbb helyet felszabadítani!!!

majd futtass online scanner-t, ha talál vírust akkor jobb telepíteni egyet (és amúgy is)!

[link]


ha van máshol hely akkor az installer mappa tartalmát áthelyezheted. sok telepítés oda teszi a telepítő fájlokat és ottmarad. Gondot okozhat a törlése abban az esetben ha eltávolítanál egy programot.

Az esetedben inkább a teljes újratelepítést javasolnám, valószinü rendesen el is van szemetelődve ill. ha többszörösen megfertőződtél akkor abbol az oprendszerből nagyon nehéz működöképeset faragi, ill kell valamennyi számítógép ismeret hozzá!

2015. febr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 csacsi2 ***** válasza:
ne nagyon késlekedj mert egyszer csak elindulni sem fog a géped! Szabadíts fel helyet amit eddig írtam ccleaner,telepített programk eltávolítása stb...!!!
2015. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ilyet kéne látnom?

[link]


Egyszer már volt, hogy alig indult el.

Ebből lehet valamire következtetni?

2015. febr. 20. 11:48
 14/21 A kérdező kommentje:
2015. febr. 20. 11:49
 15/21 A kérdező kommentje:
A windows winsxs mappa tartalmaz 12 GB. nyi valamit.
2015. febr. 20. 12:18
 16/21 csacsi2 ***** válasza:

windows frissítések is be vannak kapcsolva így az is rengeteg helyet foglal (Datastore.edb), az installer mappád is tele ami a rengeteg program telepítésére utal...


Egyszóval kezdj el tisztogatni többet nem tudok mondani!

Szerintem mindent leírtam.


Kékhalál Bad Pool Header memoriaprobléma azaz elfogy (akár a virtuális ami a merevlemezen a pagefile.sys) és behal.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Nagyon nem megy akkor kérj meg valakit aki ért valamelyest hozzá hogy futtasson egy karbantartást, de elkezdheted leszedegetni a felesleges programokat, ccleanert futtatni, víruskeresőt lefuttatni és legközelebb nem elhanyagolni a karbantartást!

2015. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Per pillanat ezek a programjaim vannak:

[link]

Amit biztos nem kellett a működéshez leszedtem:

Tp link

Aver tv

Hp nyomtató

2015. febr. 20. 16:58
 18/21 csacsi2 ***** válasza:

remek...

1.)CCleanert futtasd le lehetőleg hogy kibővíted a ccenhancerrel

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__52..


2.)a WinSXS könyvtár az a windows update fájloktól "dagad". Rendszerkarbantartóval (futtatásba írd: cleanmgr)kitörölheted.

[link]


3)mindennel megvagy futtass, vírusírtót, ccleaner-t újra töredezettségmentesítőt. A képen amit linkeltél csak az installer mappát látom. Tartalma esetleg akkor szükséges mikor eltávolítsz egy programot. Érdemes eltávolító programot használj erre a célra (programok eltávolítása) mert nem marad szemét a gépen ha el is távolítod!(pl.TotalUninstall,UninstallTool,IObit Uninstaller,RevoUninstaller...)


4.)Tehát az installer mappa tartalma törölhető íly módon, de ha van máshol hely akkor helyezd át. Ezeken kívűl tényleg nem lárom mi lehet még annyi amennyi ezt neked kell tudnod! Egyes vírusok "láthatatlanul" foglalják a helyet.

4.) Amennyiben úgy tűnik el szabad terület, hogy biztosan tudod hogy nem fájl foglalja (egyszerűen nincs meg) akkor lehet sérült a fájlrendszered. Ez utalhat merevlemez hibára. A javítható hinákat a chkdsk-val tudod kijavítani!

Futtatásba írd cmd

parancssorba: chkdsk c: /f/r/x

majd újraindítást kér, hagyd lefutni!


Már tényleg nem tudok mit mondani csináld amit eddig javasoltam...Ne félszegen (csak ezt és majd meglátjuk), hanem mindent bele alapon!

2015. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Vírus valami volt:

[link]

Bocs, hogy értetlenkedek, de ezt hogyan indítom el:

[link]

2015. febr. 20. 18:51
 20/21 csacsi2 ***** válasza:

csak ráklikkelsz az exe -re. Portable nem kell telepíteni.

Amennyiben telepítve van a ccleaner (ahoz van) akkor kibővíti a listáját. csak a download latest-re (legfrissebb telepítése) kell klikkelj.

[link]

amennyiben nagyon lelassulna a ccleaner akkor trimmelheted a speciális beállításokban.


A csillaggal jelöltel bővíti ki (mindenkinél más mivel lekéri az alkalamzásokat amik telepítve vannak és ahoz állítja be!

[link]

2015. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!