Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt szabad telepíteni tört...

Ezt szabad telepíteni tört Windows esetén?

Figyelt kérdés

Windows 7 for x64-based Systems rendszerhez (KB982018)

Ha jól tudom ezt valamiért nem szabad telepíteni ha tört windowsom van. Ez igaz?



2015. febr. 11. 23:39
 1/1 donfetibo ***** válasza:

"Az AF-lemezek és az operációs rendszer kompatibilitását fokozó frissítés a Windows 7 és a Windows Server 2008 R2 rendszerhez!!!"- mondja Microsoft az oldalán!!!

Szerintem nyugodtan tedd fel, nekem is aktivált Win7 64bit Enterprise van és win frissítés be van kapcsolva de én még nem találkoztam volna olyannal, hogy gond lett volna vele és szerintem olyan nincs, hogy tört windows, kiírt olyan windowsot, amit használsz win-t is meg vette valaki hivatalosan, nem 1 hacker írta a te winedet, ha nem jogtiszta Microsoft írta csak annyi, hogy nem volt kódod hozzá, vagy elavult és ezért 1 activátoral aktiváltad, ennyi!!!

2015. febr. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!