Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tört Windows 8-at lehet...

Tört Windows 8-at lehet komplett újratelepítés nélkül 8.1-re frissíteni?

Figyelt kérdés

Windows 8 Enterprise 64bit

Az áruházban nincs ilyen lehetőség mint az eredetinél. Létezik esetleg valami tört update? én nem találtam



2014. jan. 28. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem!

Mert a microsoft ilyenkor teljesen átvázsgálja milyen eredeti is a windows és ha megbukik a teszten húzhatod vagy crakelheted újra a mostanit.

Egyébkény felesleges frissíteni..

start menü fog változni csak hogy lesz benne.

Ha start menü kell szedje le egyet googleon ingyenesen ne a microsoftról.

2014. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem kifejezetten a start menüt hiányolom, csak szeretem ha a legfrissebb cucc van a gépen, hátha javítottak valamit amitől egyszerűbb, praktikusabb vagy valami. Meg kíváncsi lennék az újabb alkalmazásokra is. köszi a választ!
2014. jan. 28. 23:30
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy azt gondoltam hogy a microsoft átvizsgálná, azért kérdeztem hogy esetleg létezik-e valami tört frissítő csomag
2014. jan. 28. 23:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs :)

Nézz szét tpb n hogy van e ha nincs nem létezik ilyen.

Habár xphez is volt frissítő csomag sp2-3 amit google segítségével lehetet leszedni.

Szed le egy ilyen önkibontó kabinet file firsítést 8.1 néven mind1 honnan csak ne az MS oldalárol

és telepítés közben húzd ki a netet! Sok szerncsét! :)

2014. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*letöltés után és telepítés előtt húzd ki!
2014. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha praktikus rendszert akarsz telepíts egy windows7-et.

késleltesd a shell állományok betüöltését a startup delayerrel és máris van egy marha gyors windows7-ed.

2014. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Win8 áruházban felajálja hogy le tudod tölteni win8.1-et.
2014. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nemsikerül frissiteni töltsd le a 8.1 es verziót és rakd újra a windows vagy megvásárolni tudod eredetibe akár 8 vagy 8.1 es is kapható. Én 8 ast vettem mert tetszet de ismerösöm mutata lesz a 8.1 ben startmenü persze nem a régi de lehet hozzá leszedni belet frissitve a gép 8.1 re muszáj ez olyan mint a vistában volt a service pack 2 rakd csak fel azt mert explerer 11 se megy fel 8 ra csak 10 es de 8.1 re már megy a 11 es explorer is ésmég kitudja mi más is igényli azt a 8.1 et.
2014. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!