Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Xubuntu Live USB-m,...

Van egy Xubuntu Live USB-m, amire csak a Google Chrome-ot telepítettem. Azt meg lehet oldani, hogy ne keressen rendszerfrissítést, csak a Chrome-hoz?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert nincsen túl sok hely rajta, az meg jó ha van, időnként használnám ezt a rendszert is.
2015. febr. 4. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A frissítéseknél nyisd meg a "részletek"-et, és vedd ki a pipát az összes elől a Chromium kivételével.
2015. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nálam sajnos nincs olyan, hogy részletek.

Viszont az egyéb szoftver alatt megcsináltam, amit írtál, de újraindításnál ismét hozzáadja. Az nem jó, hogy a frissítések fül alatt mindenről levettem a pipát, de a frissítések keresését bekapcsolva hagytam, és minden felé frissítést azonnal megjeleníttettetek vele?

2015. febr. 4. 20:19
 3/4 A kérdező kommentje:

Erre gondolok:

[link]

2015. febr. 5. 15:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik jók a beállítások. Azt nem tudod, hogy a frissítéseket hova tölti le? Frissítettem a Chrome-ot és kevesebb helyem lett. Nem annyival, amennyivel több helyet foglal a Chrome.
2015. febr. 5. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!