Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » G27 tulajdonosok véleményeire...

RedDeadTwo kérdése:

G27 tulajdonosok véleményeire vagyok kíváncsi!? ( Többi lent! )

Figyelt kérdés

Vásárlás előtt állok, körülbelül Február közepén szeretnék beszerezni egy

Logitech G27 kormányt, viszont mivel nem volt nekem még ilyen kormányom

így nem tudom a betegségeit milyen lehetséges hibái vannak amik problémásak nagyon.


Főként ami engem leginkább érdekel az a kompatibilitás, mármint ezen azt értem, hogy

mennyire támogatja a játékokat a kormány, nekem vannak előre kijelölt játékok

amikkel nap mint nap játszok és azokhoz is veszem főként.


Az alábbi játékokról beszélek:

- Euro Truck Simulator

- F1 Seria

- Live For Speed

- City Drive Simulator

- Test Drive Unlimited 1/2

- Dirt Seria


Meg hasonló ismert, neves játékok.

A kérdésem pontosan az lenne, hogy mennyire jelent problémát a G27 kezelőjének

a kompatibilitás?

Akarom mondani szükséges a felhasználónak beállítani játszás előtt mindent

a játékba, hogy rendesen működjön a kuplunk, váltó, egyebek?

Vagy úgy működik ez, hogy mikor érzékeli a Windows a kormányt akkor a játék

maga beállítódik rendesen mint ha egy Xbox Kontrollert dugnék be egy Fifához?


Ezen kívül még annyi kérdésem lenne, hogy a kormány érzékenysége mennyire valóságos?

Akarom mondani, hogy úgy "mozog" a kormány reallife mint ingame?

Vagy mire 90fokot fordítottam a kormányon addig a játékban fordult körülbelül 10fokot?



2015. jan. 29. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A választ így sem kaptam meg!
2015. jan. 30. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szépen le van írva a tesztben.

Nem a kormány támogatja a játékokat hanem fordítva.

Ha felrakod a driverét ezáltal érzékeli a tengelyek számát és a játéknak is van kormány támogatása akkor nem beszélhetünk kompatibilitási problémákról.

Hogy szükséges e a beállítás? természetesen minden játékhoz lehetséges és ajánlott az érzékenység a Force Feedback kézi vagy kormány váltó....beállítás sőt profilokba mentheted játékonként.A kormány magától alapbeállításon van hogy melyik gombra mit szeretnél az a te feladatod.Hogy mennyire valóságos? amilyenre beállítod-egy F1 beállítás kamionnál nem feltétlenül jó.

EZT mind megtudhattad volna ha figyelmesen elolvasod a linket.Nálam egyszer volt ilyen kölcsönbe-kevés a gombja nem tetszett és igen hamar bexart 2 év a HY 815 kormányom 12 éve megy.

2015. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!