Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wi-fi hotspottal növelhető a...

Wi-fi hotspottal növelhető a hatótávolság?

Figyelt kérdés
nem igazán értem a lényegét ennek mire jó hogy a telefonomba nvan wi-fi hotspot mód. most ha egy adott 3 helyiség egymás mellett, elsőből kapja a wifi jelet a teló, harmadikban már nem látja, akkor ha beteszem a középsőbe és bekapcsolom ezt a módot akkor egy másik wifis eszközzel a harmadik legtávolabbi helyiségből is jobb lesz a vételi jel mert a teló közvetíti középről?
2015. jan. 27. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
WIFI jelerősítő kell ide.
2015. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: nem ez volt a kérdés


A wifi hotspot, ha utánanézel a kifejezésnek google-ben, azt jelenti, hogy vezeték nélküli hozzáférési pont.


Vagyis semmi köze a hatótáv növeléséhez. Ha a telefonodon bekapcsolod a mobilinternetet, és a hotspot-ot, akkor a közeledben lévő emberek a te mobilinternet kapcsolatoddal fognak netezni.

2015. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

# 2: de igen.

A kérdező, a saját telefonjával, növelné, a wifi hatótávot. Erre nincs lehetősége.

A wifi hotspot funkció, ahogyan te is, kifejtetted, teljesen más: az ő mobilinternet szolgáltatását osztja meg.



Wifi jelerősítő készülék lehet a megoldás, vagy ha, a wifi routeren cserélhető az antenna, akkor azzal érdemes próbálkoznia (antenna cserével - erősebb wifi antennára).

2015. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek az is hasznos volt mivel kevertem hisz legalább tudom mire gondoltam és mit kell keresnem
2015. jan. 27. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!