Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felpontozlak! Mi a véleményed...

Felpontozlak! Mi a véleményed erről a Wi-Fi antennáról? Mennyi kb. a hatótávolsága?

Figyelt kérdés
[link]

#internet #Wi-Fi #antenna #Wifi-Hatótávolság
2013. jún. 22. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kisebb utca, egy térre elegendő. Ha van egy rohadt nagy családi házad azt is telljesen befedi. De én inkább egy rendes sima 3antennás routert vennék. Annak is nagy (talán még nagyobb) a hatótávja
2013. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hülyeséget beszél az első.

egy kb 19dBi (decibeles) antennának kisebb a hatótávja mint egy szar 10cm-es nem irányított ócska SOHO router antennának ami beltéri??WTF..


Ez egy kültéri irányított grid antenna.

kb 2-4km- kapcsolatra használnám,de ez erősen függ az eszköz kimenő adóteljesítményétől.

2013. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

2-4 km?? fú az nagyon jó lenne.

Az antennát már meg is rendeltem. Hogyan lehet majd a hatótávolságát a legnagyobbra tenni?

2013. jún. 23. 12:30
 4/6 Emberek ***** válasza:
sima terepen kell lennie, hogy elérje a lehető legnagyobb hatótávolságát. tehát minden épülettől messze, viszonylag egyenletes talajon
2013. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én a tetőre tervezem felszerelni. a környéken a mi házunk a legmagasabb.

és ha egész 4 km-ig menne, akkor milyen óvintézkedéseket tegyek, hogy ne lopják a netet?

2013. jún. 23. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:

hány méter magas a házatok?

mekkora a eszköz kimenő teljesítménye?(router,ap)

fa,és ház vagy domb van a közelben?

2013. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!