Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újjan telepített Dell laptop...

Újjan telepített Dell laptop mindn ok nélkül lefagy?

Figyelt kérdés

Van itt egy Del Latitude D531 es laptop. Nem az enyém, aztért hozták mert lassú volt meg túlmelegedett. Szét szedtem, kitisztítottam, utánna pedig újra telepítettem. (Windows 7 32 bit) Most miközbe raktam rá a cuccokat egyszer csak az egér megállt, semmire nem reagált. Gondlotam ez csak az újratelepítéstől van....

Ki nyomtam, újraindítottam, és folytattam a telepítéseket. Aztán 10 perc múlva megint lefagyott. És most akárhányszor elindítom 5-20 perc időközönként gondol egyet és lefagy.... Mielőtt lefagy a merevlemez kattan egyet, mintha kikapcsolna. Valami ötlet hogy mi okozhatja ezt?


2015. jan. 25. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

-Nézd meg nem melegedik-e túl

-Futtass egy Hard Disk Sentinel-t

-Szedd szét, nézd meg a HDD két kábelét

-Nézd meg a többi kábelt is.

-Újratelepítés

2015. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezek már mind megvoltak, le is írtam..

Sőt ez már a második alkalom hogy újra telepítem (2 külömböző windows 7-es lemezzel)

2015. jan. 25. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tisztításnál siklott félre valami, akkor driverhiba/driver hiánya talán.

A Windows telepítésnél áll le, vagy a programok telepítésénél? Ez nem derült ki egyértelműen. A másik, a ventik mennek rendes fordulatszámon a laptopban?

2015. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!