Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ujra kell telepiteni a gepem,...

Ujra kell telepiteni a gepem, ellepte a virus, hogyan/hova tudnam elmenteni a sok sok videot amire szuksegem van?

Figyelt kérdés
sok giganyi.
2015. jan. 23. 11:14
 1/5 HabverőMakverő ***** válasza:
pendrive-ra, ha újraraktad a gépet raksz rá vírusírtót és úgy ha bedugod a pendrive-ot akkor megtisztítja azt :)
2015. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Ugyan egy megoldás a pendrive, de nem a legjobb. Már csak azért is, mert (ha sok gigányi adatról van szó) esetleg több pendrive is kell, ami összességében már elég húzós ár lehet, másrészt pedig gond lehet a nagyobb fájlméretekkel.

Szerintem jobb megoldás egy külső HDD, ma már egy 500 GB-os 20 ezer alatt kapható. És ezt később is tudod használni, akár például filmek ide-oda hurcolására.

Persze a vírusirtásról majd nem szabad elfeledkezni ennél sem, nehogy felesleges legyen az újratelepítés...

2015. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is virusirtás Csökkentett módba hálózattal futtasd le ezeket:

-Malwarebytes's Antimalware

-Adwcleaner

-Toolbar Cleaner

-Panda Free Antivirus


Azért hálózattal mert rendes csökkentett módba nincs Internet!Ha nem tudod hogyan kell Csökkentett módban bootolni a gépet akkor ird be google :How to boot windows (xp 7 8 8.1 10) in safe mode with networking

2015. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HabverőMakverő ***** válasza:
Persze tudom nem a legjobb megoldás, de 64 gb-ra sok ráfér :) vagy igen külső HDD :)
2015. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

... csupán a FAT fájlrendszer kb. 2 gigás fájlméret korlátja miatt javasoltam. Ráadásul az "újabb" exfat, ntsc stb. formátumokat nem minden oprendszer engedi (tapasztalat), viszont a HDD-t (akár külső, akár belső), minden további nélkül lehet ntsc-re formázni, már a Win98 óta.

Aztán, ha tényleg sok adatról van szó, 2 db. 64 GB pendrive árából simán meg lehet venni egy 500 GB-os külső HDD-t.

2015. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!