Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassulhatott be a gépem...

RoliG kérdése:

Miért lassulhatott be a gépem windows újratelepítésénél?

Figyelt kérdés

Na szóval a gépem olyan szint tropára ment hogy a san andreast is alig akarja vinni, meg kidobál a játékból, meg az a durva hogy néha játék közben fogja magát és kikapcsol a gép.. A doom 3at ultra grafikán vitte legdurvább felbontásban, és most a sima high felbontásnál is néha szaggat.. MInden driver fent van mielőtt azzal jönne valaki. Igaz h kicsit szar a konfig de ennek ezeket a játékokat illene elég szépen vinnie

konfig:

intel core 2 quad core proci

4g ram

ati radeon hd4670

vÉs ráadásban még az eggyik meghajtóm gondolt eggyet és át nevezte magát Zre és vissza se lehet állítani, és a D nevet meg a lemezlejáttszó vette át, és a Z meghajtom már nem úgy üzemel mint régen...

Szóval ha ebbe valaki tudna nekem segíteni akkor azt nagyon szépen megköszönném!!???



2015. jan. 20. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt az a baj hogy nem tiszta telepítést csináltál hanem csak rátelepítettél az előző rendszerre.


Minden driver fentvan mondod ?? megfelelö helyről szedted le ? az alaplapi chipset drivert is felraktad ?

2015. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a driver genius pro-val szedtem le a drivereket, és az a chipsetet valamiért nem akarta leszedni:/
2015. jan. 20. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tessen a drivereket megfelölö hejröl leszedni kezdve az alaplap gyártolyátol a chipset és a hangkártya drivert ,folytatva a vga gyártolyátol
2015. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kossz h szoltal folraktam az osszeset es kicsit turhetobben mukodik!
2015. jan. 21. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
:) ha legközelebb újra rakod és ugyan így jársz el még ennél is jobb lesz
2015. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!