Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissitések eltávolítása? (Win.8)

Frissitések eltávolítása? (Win.8)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy problémám . Vettem egy laptopott körülbelül egy éve Windoes 8 operációs rendszerrel. Egy ideig hagytam neki hogy frissitsen magától de aztán átállítottam manuálisra (hogy akkor és azt frissítsen amit én akarok). Na most ezt el is felejtettem és jópár hónapig(szinte egy évig) nem frissült. Úgy egy hete frissítettem mindent amit "fontosnak" jelölt meg a Windows Update. Azóta furcsa a rendszer,gyakran feketedik el a kép és mikor vissza jönne mert megmozgatom az egeret akkor meg kék lesz a kép de az egér látszik csak. Tehát így hírtelen eltűnik róla minden és csak úgy tudom vissza hozni ha ki veszem az aksit.Lehetséges hogy ezt a frissítés okozzta? Ha letörlöm az új frissítéseket hhelyre állna a rendszer vagy csak rontanák rajta? Válaszokat köszönöm előre is ! :)

2015. jan. 17. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

A frissítések ilyet elvileg nem okozhatnak. Ez más lesz, de ha mindenáron le akarod szedni őket, akkor:


[link]

2015. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodatt! Akkor az nem lehet probléma hogy hosszú ideig nem frissített most meg rengeteget?
2015. jan. 17. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, aztán kiderül. Nem kell ész nélkül mindent telepíteni. Az eddigi tapasztalataim alapján a Windows Update által felajánlott drivereket jobb elkerülni. Itt valószínűleg egy videókártya driver okozza a gondot, de igazából bármi lehet.
2015. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is WU-ről rakott video driver. Soha, de soha ne rakj fel onnan video drivert!


A gyártó driverének visszarakása elvileg segít.

2015. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Akkor megprobálom megtalálni a video driver frissítését és csak azt leszedni , de szerintem végül az lesz hogy az összes új frissítést le szedem. Végülis lassúlt az egész rendszer mióta rajtvannak... Mindenkinek köszönöm a választ :)
2015. jan. 18. 08:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Leszedtem az összes frissitést és úgy tünik hogy ezzel helyre is állt minden :) Nagyaon köszönöm mindenkinek ! :)
2015. jan. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!