Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan problémám van...

Lenne egy olyan problémám van 40Gigás vinyóm win 7 szeretném telepíteni de mikor fel telepítem a 40 gigás vinyó is kevés a frissítések végett volt hogy 2 napig egyfolytában frissített lehet e mellőzni a frisítés?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A win 7 kb. 7 GB-ot foglal el telepítés után, frissítés után 8-9 körül van. A többi a programok.

A frissítés sokszor tovább tart mint a telepítés, de nélküle sebezhető lesz a géped, egyszerűbb megcsinálni, mint újrahúzni az egész rendszert egy vírus miatt.

2014. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az mind szép frissités után maradt 10giga hogy van ez?
2014. nov. 13. 11:56
 3/7 A kérdező kommentje:
ugy hogy még nincs telepítve semmien program
2014. nov. 13. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt valami nem stimmel. Töltsd le a WinDirStat programot (nem kell telepíteni, portable), az megmutatja, hogy mi foglal el annyi területet.
2014. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy telepítés előtt nem formáztad meg a lemezt, és ilyenkor az előző Windows is megmarad egy külön mappában. Én újraformáznám az egészet és egy tiszta új telepítést csinálnék.
2014. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
100 szor telepítettem már xp ét de ez sehogy sem akar jó lenni és igen lassu formázással formázom mindíg a merevlemezt
2014. nov. 13. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
hiberfájl, lapozófájl, biztonsági mentések fájlai elég sokat felemésztenek (első kettő igaz memória függvényében) én először azokat nézném meg.
2014. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!