Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet eltávolítani az...

Sylvain kérdése:

Hogy lehet eltávolítani az utólagos orosz audió-fordítást a film eredeti hangjáról egy DVD-n?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megszereztem Jankovics Ember tragédiáját, DVD formátumban, Video - TS-es, több darabból álló fájlban. Örültem is neki, hogy jó minőségű a film, de amikor a szereplők elkezdtek beszélni, akkor jöttem rá, hogy egy orosz hang rábeszél a film eredeti hangjára, és nem lehet belőle semmit sem érteni. Van-e módja megszabadulni ettől az orosz audio-fordítástól? Köszi.

#DVD #eltávolítás #audio fordítás #m film
2015. jan. 16. 22:42
 1/2 T/Z ***** válasza:

Nincs több hang formátum a lemezen?

Nem próbáltál váltani közöttük?


Ha csak ez az egy hang van rajta, akkor sajnos ez van. :/

2015. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen amikor kinyitom, írja, hogy beállítások, meg hasonló, ahol írja, hogy egyedül magyarul lehet lejátszani, angol, francia, orosz felirattal, mellette még olyan gomb is van, hogy audiokommentár, meg zenei hangsáv, én kiválasztom a magyar nyelvet, de hiába, az orosz hablaty ugyanúgy rajta marad.
2015. jan. 16. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!