Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a KKV rendszergazda?

Mi az a KKV rendszergazda?

Figyelt kérdés

Házi feladatunkban kaptunk egy ilyen kérdést : Készítse el egy KKV rendszergazda munkaköri leírását!


Namármost, akárhogy is próbálok visszaemlékezni, és akárhogy is keresem a jegyzeteimben, v. a tankönyvben, ilyen rövidítésről egy árva szó sincs. Magyarán gőzöm nincs, mit takar a KKV, ennélfogva hogy mi a KKV rendszergazda.

+ van egy olyan érzésem, hogy ha tudnám is, akkor se tudnám a végleges választ, magyarán a teljes munkaköri leírást.


Viszont ezzel a rövidítéssel rákeresni sem tudok a Google-n, folyton csak cégleírásokat, meg nem odaillő dolgokat hoz be.


Kérem, valaki legalább mondja meg, mit takar a rövidítés!



#rövidítés #középiskola #iskola #gimnázium #szakközép #rendszergazda #informatikus #szakképzés #KKV #Utálom az efféle idétlen dolgozatokat és beadandókat!
2015. jan. 14. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
KKV = Kis- és középvállalkozás. Valószínűleg azért írták így, hogy ne egy 10000 gépből álló géppark karbantartását írd le.
2015. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg azért írták így, hogy ne egy 10000 gépből álló géppark karbantartását írd le."


Bocs, tudom, én vagyok a hülye, de ezt a mondaton, egész egyszerűen nem tudom értelmezni. Szó szerint értsd, hogy nem tudom értelmezni. Nem tudom, mire érted, hogymit akarsz vele mondani....


Mindenesetre kössz, Google hátha most így kiadja.

2015. jan. 14. 20:39
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké, most a KKV már megvan, csak hiába Google-zgatok már egy ideje, reklámokon és ajánlatokon kívül nem jön be más releváns dolog.


Most akkor mit várnak ebben a kérdésben? Próbáljam összeollózni, hogy egy kihelyezett rendszergazdától mik az elvárások, azt írjam oda, hogy nesze, ezek a munkaköri követelmények egy KKV rendszergazdánál??


Egyáltalán van ilyen fogalom, hogy "KKV-rendszergazda", vagy az effélét az olyan bajszos infotanárok találják ki, mint a mienk?

2015. jan. 14. 21:29
 4/6 fersk ***** válasza:

[link]

Talán ez segít.

2015. jan. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha a későbbiekben nem tudod, hogy valamilyen betűszó minek a rövidítése, ajánlom az abbrevia rövidítéskeresőt.
2015. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

fersk, köszi, közben este ezt én is megtaláltam, ez viszont csak a dokumentációs feladatkörök leírásában segített;

Szerencsére sikerült egy bőséges és fellengzős anyagot összevagdossak, kérdés majd, hogy mennyire jó...

De sejtésem szerint a tanár se tudja igazán, hogy mit kérdezett, úgyhogy majd ad egy "féléves beadandó elfogadva" bejegyzést egy nagy csicsás felfújt lufira. :D


Másra nekem ilyen hülye forrás nélkül feladott kérdésekre nem telik.

2015. jan. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!