Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú a Torrent letöltés...

Miért lassú a Torrent letöltése ha nagy méretű filmet töltök le?

Figyelt kérdés
Általában a letöltésem jó, szóval mindig elérem a maximumot amivel elvileg tudnom kéne letölteni, általában kisebb méretű fájlok,filmek,programok. DE! Nagyméretű filmeknél vettem észre (3d-s 20 GB-ot meghaláadó filmekröl van szó), hogy a torrentkliensem meghal. (Bittorrentet használok 7.9.2 verzió) Ezt úgy értem, hogy nem tölt le annyival mint ahogy elkezdte, hanem csak mondjuk 1kB/sec-el és onnattól kezdve se törölni nem tudom a torrentet se újra inditani sőt még a klienst sem tudom még a feladatkezelőben sem bezárni. Ez miért van és mit tudok tenni ellene? internetkapcsolattal semmi baj az remekül hasitja a szelet, próbáltam a utorrentet is annál is volt ilyen problémám szóval nem hiszem hogy nagyon egyedi lenne. Esetleg a gépen kell valamit állitani?
2015. jan. 11. 17:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!