Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fájlok távoli elérése, hogyan...

Fájlok távoli elérése, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, én otthon bekapcsolom az asztali gépet, majd elmegyek otthonról suliba és onnan elszeretném érni a fájlokat, amik az otthoni gépen vannak. Lehetséges ez? Ha igen, akkor hogyan? Ne kövezzetek meg, nem vagyok nagy guru a témában, utána nézegettem, de konkrét ilyen esetet nem találtam. Azt tudom, hogy távoli vezérlés lehetséges, pl teamviewerrel, de nekem nem a vezérlés kellene, hanem a fájlok. (Router van, ha ez számít.)
2015. jan. 11. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartsd felhőn a fájlokat (Dropbox, Google Drive, iCloud, One Drive)
2015. jan. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


1. A teamviewerben van fájlátvitel is : [link]


2. Ha tudod távolról irányitani a gépet (teamviewer) akkor irányitod, megkeresed azt a fájlt ami kell neked, feltöltöd egy tárhelyre (akár az első által javasolt valamelyik tárhelyre), de ha van FTP tárhelyed valahol (ingyenes honlap) akkor oda is feltöltheted FTP-vel, meg ezer ilyen fájlmegosztó feltöltő oldal van. A megkapot linket CTRL+C-vel lemented az otthoni gépedről a suliban pedig CTRL+V és már töltheted is lefelé.


Sok sikert.

üdv.

2015. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. jan. 11. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
AirDroid erre van.
2015. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!