Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Viber törlése távoli pc-ről...

Viber törlése távoli pc-ről lehetséges?

Figyelt kérdés

A céges laptopomon lévő viber mindig automatikusan szinkronizál a viberemmel.

Most táppénzen vagyok és nem szeretném, hogy más olvasgassa. Van valami lehetőségem távolról letiltani? Köszönöm!


2014. szept. 20. 12:07
 1/4 Tengor ***** válasza:
Cseréld le a jelszavad. A gépen lévő adatok nem törlődnek, de legalább bejelentkezni már nem tudnak vele.
2014. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Deaktiváltam és újra tettem. Ez vajon segít?
2014. szept. 20. 12:14
 3/4 karesz01 ***** válasza:

(A)

A cégedhez bemész látogatóba , hogy beszélj a többiekkel és a főnők(k)el , hogy mi van veled ,

hogyan érzed magad , mit mondot az orvos mikor kell visszamenni esetleges kontrollra ,

és mikor kezdhetsz újra dolgozni .

Közben leülsz a céges laptopod elé és kitörlöd a Viber programot , vagy lecseréled a jelszót ,

vagy létre hozol egy új céges Viber fiókot magadnak ,

amit ezen gépröl használsz és nem a saját Viber fiókodat használod a cégnél .


(B)

Ha a céged engedélyezte a cégnél használatos géped távoli használatát a Team Wiever programmal ,

akkor az otthoni gépedről belépsz a céges gépedbe és távoli irányítás alatt kitörlöd a Viber programot .

[link]


---

A céges és az otthoni Viber fiókod miért ugyanaz ???

És a két fiókod miért nem véded extra sok karakteres jelszóval ???


---

A céges gépednek nem te vagy a rendszergazdája , hanem valaki más , és ki tudja hogy állította be .

( ezért ne használd az otthoni Viber fiókod a céges gép(ek)en )


"Deaktiváltam és újra tettem. Ez vajon segít?"

Mert azzal hogy újra telepítetted cseréltél jelszót , és ha cserélsz is mi , szerinted a céges gép nem őrzi a belépési protokollokat ???


"Ez vajon segít?"

A céges géped a régi belépési adatokat kínálja fel ha valaki elkezd beütni egy karaktert ,

csak beilleszti hogy azt akarja használni és már ben is van a viber fiókodban .

Nem , nem segít


"Cseréld le a jelszavad."

Napi szinten cserélgetheted a jelszavad , hogy ne tudjanak belépni a viber fiókodba .

NE használd a saját (magán) viber fiókod a céges vagy más idegen gépen , csak a sajátodon .


Hozz létre egy céges fiókot és azt használd a munkahelyeden.

2014. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Akkor mindenképp bemegyek hétfőn.

Az eddigi üzeneteket ugye nem menti le a gépre úgy mint régen a messenger?

2014. szept. 20. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!