Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan Lehetséges, hogy egy...

Hogyan Lehetséges, hogy egy ilyen gagyi oldalon itt van ennyi agy is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi ezzel a gond?

És itt azért lehet bármit kérdezni, nem küldenek a könyvhöz,

lezárva/törölve a témát.

+Névtelenség.

2015. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért mert vannak akik nem a desing végett jönnek fel


Bár az oldalra egy kis ránc felvarrás nem ártana

2015. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SimkoL ***** válasza:
A Prog.hu komolyabb programozói fórum - szerintem legjobb magyar - de a feltörekvő fiatalságnak is segíteni kell, ott ez azért annyira nem jellemző, nem házikkal foglalkoznak(unk). Itt bárki hozzászólhat zseni, kezdő, igaz néha sokan úgy vannak mint a cigány - aki hangosabban beszél, annak van igaza alapon - de nekem és jó pár embernek ez szórakozás.
2015. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert felmerülnek érdekességek is :)

Nem is olyan segítettem elméleti síkon egy srácnak itt, és az enyémnél jobb megoldás ( számomra még nem ismert ) érkezett rá, amibe tök érdekes volt belenézni és kipróbálni, illetve érdekes volt más módszerét/szempontját áttanulmányozni :)


Megjegyzem a feladat alapszintű volt, aminél sokkal komolyabbak csináltam már, mégis nem az én módszerem volt a legjobb... De ezért is imádom magát a programozást :) Maga a tanulás része is , a kódolás, az agytrösztölés, mindet imádom :D

2015. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:
Az okos emberek szívesen osztják meg a tudásukat mással. Ráadásul, ha még érdekel is valakit, az sokkal vonzóbb helyzet, mintha mondjuk kötelező tananyagként kéne beleverni tanulástól viszolygó sihederek fejébe. Egy-egy sikerült kérdés meg fejtörőnek is jó, és játszani mindenki szeret.
2015. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!