Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az oldalon ennyi...

Miért van az oldalon ennyi kamu meleg? 22/f

Figyelt kérdés
nincs olyan aki komolyabban ismerkedne?

2015. jan. 6. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a kamuságuk?
2015. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem csak ezen az oldalon, a valós életben is.

Nekem volt olyan évfolyamtársam, aki divatból lett az. Enyhén sokkol amikor kiderült, hogy több éves kapcsolatban él, és be is ismerte, hogy csak divat miatt csinál úgy. Máig nem tudom feldolgozni, hogy ezt a barátnője, hogy képes elviselni.

Egyébként ettől az oldaltól mit vársz? Itt mindenki név és arc nélkül írogat, és ezt rengetegen ki is használják.

2015. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez itt a gyakorikérdések mmorpg, ahol bárki bármivé válhat, úgysem kell érte felelősséget vállalnia, elszámolnia.

Ha mégis lebukna max új profilt nyit. És kezdődik előröl.

2015. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mire gondolsz pontosan az alatt, hogy kamu meleg?

Vagyis hogy elkezdesz beszélgetni velük, majd egy idő után kiderül, hogy hoppá mégse arra áll a cerka amire mondták?

2015. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem az a bajom, hogy mindenki eltűnik, közben azt mondja ő is keres valakit... Úgyh de van aki komolyabban ismerkedne:)

Irj ha gondolod 19f

2015. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!