Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Gamer laptopot akarok...

Ha Gamer laptopot akarok venni akkor hol éri meg a legjobban (ár és minőségben)?

Figyelt kérdés
legalább 4 magos (2.1ghz),GB ram, és 1-2 gb-s videó kártyával kell a minőség alatt meg inkább a hardvert és a tartósságot értem nem a márkát.csak laptop lenne jó mert a könnyen hordozhatóság az nekem fontos lenne más munkákhoz is

2015. jan. 6. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
alienware (a z csak minőségben :P) ha munkára is akarod akkor olyan kell ami mellet van egy intel hd vagy egy alacsony fogyasztású nvidia.
2015. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig az ilyen friss, aktuális, nagy teljesítményű gépeknél nem igazán tudsz alapozni a tartósságra, minőségre. Mire a gyártó gondosan összeválogatná, aztán együtt tesztelné az alkatrészeket, már régen outdated lesz a számítógép.
2015. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 XboxFan220 ***** válasza:
Ha drágább dolgokban gondolkozol akkor érdemes egy asztali Pc t összerakni hiszen azok erősebbek mint egy laptop ugyanannyi árból
2015. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt értem hogy erősebbek mint a laptopok csak nekem hordozhatóság miatt kell laptop
2015. jan. 6. 20:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi miatt a kis hely miatt ? akkor mitx-es pc.
2015. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*m/itx
2015. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szoktam számítogépeket javítani néha,néha meg videókat szerkeszteni,játszani rajta és néha elmegyek haverokhoz vele de ami most van pakard bell laptopon konkrétan a penumbra is szaggat apropo néztem laptopot csak nemtudom hogy meg érné e mert lenovot soha nem vettem még ime: [link]
2015. jan. 6. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Munkára és játékra vettem lapost, egy picikét drágábban. Nem bántam meg, fő szempontom az előző kettő mellett a hordozhatóság volt, azt pedig meg kellett fizetni..

Előlem elkapkodták, ahonnan eredetileg venni akartam, mert gyári garancián felül +1 év jár hozzá.. Laptopszalonba. [link] (Nem reklám akart lenni.)

2015. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Asus N550 vagy Asus N551
2015. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egy ASUS G56JR - i7-4700HQ (15.6, FULL HD, 1000 GB, 8GB, Geforce GTX 760M 2GB) szóba jönne 250-ért? Ismerősöm árulja, fél éve vette, de nem használja és asztali gépet szeretne. Neki nem kell laptop, csak rábeszélték. :) Lecserélné PC-re, ezért akarja eladni.


Írj privátban, ha szóba jöhet.

2015. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!