Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook miért vágja kockára...

Facebook miért vágja kockára a profilképet?

Figyelt kérdés
Vissza akartam tenni egy régebbi profilképem és csak úgy lehet leokézni ha kockára vágja,közben a kép lényege akkor látszódik csak,ha téglalap alakú... ezt valahogy ki lehet játszani?
2015. jan. 3. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
egy átlagos profil\avatár kép NÉGYZET alakú..
2015. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,a kis profilkép ami az idővonalon megtekinthető eddig is négyzet volt,ha kinagyítottad akkor téglalap lett. Most pedig mikor megváltoztatod a profilképet akkor automatikusan körülvágja azt lehet csak állítani,hogy a tetejéből vagy az aljából vágjon. Az előző profilképemre mikor visszaváltottam azt is kettévágta,de minden lájk,komment megmaradt..
2015. jan. 3. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg semmit nem tudsz tenni vele..
2015. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy szar ahogy van
2015. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a facebook mindig is követhetetlen volt az idióta lépéseirtől amióta regisztráltam (2009) annyi hülyeséget változtattak rajta akár hetente is hogy még a legnagyobb kockák által is értelmezhetetlen, átláthatatlan káosz ez az egész oldal... és persze logikátlan (a kedvencem az volt amikor a látta helyett Chuck Norris-t írt ki meg egyéb marhaságok, félrefordítások... az adatvédelmi beállítások is átláthatatlan káosz... ha rám hallgatsz annyit foglalkozz vele amennyit ér (semmit)
2015. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

közben rájöttem mert már engem is idegesített:

telefonról sikerült nekem böngészőben megnyitva a facét. a képet megnyitod ami már fent van a profilodban valahol és alul a "beállítás profilképként" lehetőségre kattintva rendes méretben rakja ki profilképnek.

-ez után a képet hogy melyik rész látsszon belőle kis ikonként a szerkesztés résznél (kis fényképezőgép a profilképeden) a kis ceruzára kattintva tudod beállítani "fénykép helyének módosítása" így olyan lesz mint régen.

2015. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm,telefonról sikerült! :)
2015. jan. 8. 21:28
 8/8 anonim válasza:
nekem telefonról sem engedi..
2015. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!