Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy csinálhatnék normális...

Hogy csinálhatnék normális facebook profilképet? 22/F

Figyelt kérdés
Az ilyen tükörben lefotózom magam nem igazán jön be. Az hogy háttal fordítom a telefont és úgy fotózom le magam.. úgy meg a műmosoly nem tetszik. Egyszerűen nem tudom, hogy csinálhatnék normális fb profilképet anélkül, hogy ne tűnjön nárcisztikusnak.

2014. ápr. 14. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérj meg valaki. Elég triviális. Netalántán még hivatásos fényképészhez is elmehetsz, ha ez olyan eget rengető probléma.
2014. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az, csak nem értem, hogy ismerőseim (fiúk-lányok egyaránt) tükörfénykép, sima fénykép, profilkép, new outfit, new style...stb és ilyen 50-120 like... Én csinálok és jó ha kapok 5 like-ot. A legtöbb az az érettségiképem volt, azt 37-en likeolták... Ezek szerint szar a kép. Nem vagyok likemániás, de ha senkinek sem tetszik vagy csak 2 embernek, az arra enged következtetni, hogy nem jó a kép.
2014. ápr. 14. 16:35
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

A képek lehet jók, csak nem vagy eleme a mai standereknek.

Nem vagy olyan helyes, mint Brad Pitt és Justin Bieber nem vagy olyan macsó Jason Statham és nem vagy olyan izmos Vin Diesel és nem vagy olyan sármos George Clooney. :D

2014. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
22 évesen komolyan tudsz ezen ennyit problémázni? :)
2014. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:

Ne vedd ennyire magadra, csak poénkodtam. :)

Amúgy az előzőnek igaza van, ezt csak a taknyosok tartják számon, hogy mire hány lájkot kapnak. Én 33 évesen speciel leszarom, javaslom tégy te is így. 22 évesen már felnőtt ember vagy bakker, rég sokkal fontosabb dolgokon kéne túráztatnod magad. :)

2014. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
EZ olyan, mint hogy "a pénz nem boldogít". Azt csak kő gazdagoktól lehet hallani. Gondolom te is, ha már a reggeli szarodat fényképezed le és töltöd fel, kapsz rá 150 like-ot 2 perc alatt. Így ne oszd nekem az észt, hogy min problémázok és min nem!
2014. ápr. 14. 18:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem a kor tesz valakit érett, normális gondolkodású emberré :)


Na de adok egy tippet. Elvileg ha "szétlájkolsz" minden hülyét akkor azok majd előbb utóbb viszonozzák.


ui: megnyugtatlak én boldogan élek így is, hogy a profil képemen 45 like(akkor is boldogan élnek ha egy se lenne, sőt tovább megyek "muszájságból" van fb-m) van pedig még barátnőmmel ketten vagyunk rajta. Mondjuk az jelzés értékű, hogy magában mennyivel többet kap :D

2014. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez olyan, mint -és most előző példa- mikor egy kő gazdag ember állítja, hogy a pénz nem boldogít, és ő pénz nélkül is nagyon boldog lenne... Na ja... Pfff.
2014. ápr. 14. 18:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem a kép a gond. A Facebook like tök mást jelent, mint hiszed. Van, aki beírja, hogy szar napom van és kap 30 like-ot. Más feltölt egy fantasztikus képet, amit filmes géppel csinált egy olyan helyről, amiről sosem hallottam és kap 3 like-ot. Tudok fotóst, akinek kiállításai vannak, bármikor szívesen tanulnék tőle és 3-5 like-ot szokott kapni a képeire. Csúnyán fogalmazva nem érti a plebs. Azt, hogy orra estem és fáj a bibim, azt értik, like-olják.

Egyszerűen a közösségi média és likevadászat máshogy működik, nem igazságos. Van, aki ott él, érzi, van aki meg kívülállóként próbálkozik és nem érti az egészet.

2014. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!