Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a laptopom baja?...

Mi lehet a laptopom baja? Újra kell telepíteni?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van, nemrég lett újrarakva kb 5-6 hónapja. Tegnap csak böngészgettem az interneten, majd egyszer csak lekapcsolt magától a gép, mikor újraindult volna, bejött egy ablak, hogy válasszak: Számítógép javítása (ajánlott) és a Windows normális indítása. Kipróbáltam először az elsőt, elkezdett tölteni, majd megállt és fekete lett az egész képernyő. Kiszedtem a telepet és utána újraindítás után a másikra kattintottam, de ahogy betöltött a Windows jel, lefagyott és nincs semmi. Most újra kellene rakni az egész gépet? Azon a laptopon rengeteg képem van, amit nem szeretnék, hogy elvesszenek. Nincs más megoldás?
2015. jan. 2. 17:05
 1/3 anonim válasza:
csökkentett módba próbáld indítani
2015. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azután mit állítsak rajta? Ha egyáltalán így bekapcsolna
2015. jan. 2. 17:10
 3/3 anonim válasza:
Pendrive-ről raktad újra a gépet? Ha igen akkor a BIOS ban nem hagytad úgy a boot ot? Bár ígyis működnie kéne :S
2016. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!