Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van nekem egy Gateway laptopom...

Van nekem egy Gateway laptopom, és újra akartam telepíteni mivel azt irta ki a Windows inditása előtt, hogy "Hiba a rendszer betöltésekor" és a windows el se indult! Mit tegyek? (kérlek olvasd el az alcímet! )

Figyelt kérdés
Most pedig mikor újra akarnám telepíteni, hiányzik valami setupdd. Sys és mivel nem tölti be az operációs rendszert ezért nem tudom futtatni! Mit tegyek? És ha tovább akarok menni a HDD elosztó képernyőnél akkor viszont bejön egy kék ablak. Abból a kék ablakból jöttem rá hogy a setupdd.sys file hiányzik. De ezt hogyan telepítsem WINDOWS nélkül?

2014. nov. 21. 03:03
 1/3 anonim ***** válasza:
elég zavaros ez a te újratelepítési módod ,azt írod,hogy a windows el se indul,hát annak nem is kell elindulnia,
2014. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De amikor refleshelni akartam a telepítés közbe Mindig valami hibát írt ki. :C
2014. nov. 21. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:

A windows telepítése :

-CD-t betesz,gépet kikapcsol,

-gépet bekapcsol,gép megkérdezi : telepítünk ?

- ha igen,nyomjon meg egy gombot,-megnyomsz egy gombot,

-és már megy is föl az új win,

2014. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!