Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Windows XP...

Mi lehet ez? Windows XP indításakor írja ki, és akármire nyomok, az asztalon végül semmi nem jelenik meg. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este egyszer csak valami lett a nettel, mert annak ellenére, hogy a wifi csatlakozott, semmilyen oldal nem jött be. Újraindítottam a gépet, és a bejelentkezés után kiírt valami "pirosikszes" hibaüzenetet, hogy "A 0x00060195 utasítás a nemtommilyen memóriacímre hivatkozott, nem hajtahtó végre: "read" Próbáltam "okézni", próbáltam bezárni, nem történik semmi. látom az asztalon a háttérképet, de semmi mást nem. Most is a feladatkezelőből kellett elindítani a firefoxot.

Tegnap próbálkoztam a víruskeresővel is, talált 32 fertőzött fájlt, ezeket törölte, de semmi változás. Mit csináljak?


2010. febr. 4. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás az újra telepítés.
2010. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!