Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a pendrive nem...

Mi okozhatja a pendrive nem rendeltetésszerű működését?

Figyelt kérdés

A pendrive-ra frissen feltöltött fájlokat simán leadja a tv médialejátszója. Miután kihúztam és hozzáadtam további anyagokat, (majd visszatettem) már akkor nem ismeri fel az összes rajta lévő fájlokat. Mi okozhatja ezt? Mi a megoldás arra, hogy felismerje továbbiakban a teljes formázás és újra visszapakolás nélkül?

Értelemszerűen nem külső médialejátszós megoldásokat keresek!



2014. dec. 30. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A pendrive milyen fájlrendszerben van?
2014. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NTFS
2014. dec. 30. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy esetleg ki lehetne próbálni az exFAT-ot, de nem tudom, hogy támogatja-e a médialejátszó.

Esetleg annyit kérdeznék, hogy normálisan le lett formázva? Illetve másik pendrive-al is ki lett próbálva? Mert valahogy a hibát ki kellene puhatolni, legalább is azt, hogy a pendrive a hibás, vagy nem.

2014. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Normálisan lett formázva. Más tv-ken is, más pendrive-okkal is hasonló a probléma. Lejátsszák, vagyis elfogadják ezt a formátumot, de ha eltávolítom a tv-ből utána már csak újra telepítve lehet megjeleníteni az anyagokat.
2014. dec. 30. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!