Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Be lehet illeszteni ha igen...

Derek003 kérdése:

Be lehet illeszteni ha igen milyen programmal lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gépemmel dolgoztam kikapcsoltam majd késöbb játszani kapcsoltam be és lement pár vonal mielőtt jönne az üdvözlő töltés "WindowsXP--- ---- ---"és kírja hogy a XXXY(nememlékszem nem merevlemez hanem folyamat)/system32/hal.dll hiányzik STB. a windows 7-en van egy ilyen az jó lesz?

2014. dec. 28. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a fájl fontos a rendszernek. Vagy a géped kapcsoltad ki a nem megfelelő módon, vagy egy vírus végzett a fájllal. Lehet, hogy más fájlok is eltűntek, ezért inkább telepítsd újra, de az előző fájlokat tartsd meg (utána megtartod ami kell, többi kuka).
2014. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és amikor telepítem újra akkor kiírja hogy miket kívánok megtartani? és ha igen honnan tudok leszedni eredeti windows Xp-t?(azért XP mert gyenge 1GB RAM-os)
2014. dec. 30. 18:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg így hogyan lehet újrarakni?
2014. dec. 31. 08:55
 4/4 A kérdező kommentje:
(a cd meghajtóm meghalt)
2014. dec. 31. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!