Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy leptopot az interne...

Vettem egy leptopot az internetem. Megtudni, hogy le kelle sütetni az aksiját mert hallotam valakitől, hogy ő lesütette 5 szőr. Vajon le kell?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy nem tudom. Az első laptopomnál lesütettem az aksit, de az energia csak öt percig tartott ki benne.


A második aksimnál nem sütettem le, az aksi pedig tart 1,5 óráig.


Az évfolyamtársaimtól is hallottam (akkoriban), hogy egyiknél használt a lesütés, másiknál nem.

2014. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trafó1 ***** válasza:
Kisütni embeeeeeer, kisütni!!!!!!!!!!!!!!!
2014. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lítium alapú aksikat nem kell kondicionálni (vagy kisüttetni, vagy 12 óráig tölteni, vagy érted).

Viszont a helyesírásodon csiszolhatnál!

G.

2014. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Élő, két lábon járó Google fordító. Ez jutott eszembe a kérdésről. Aztán rájöttem, a Google értelmetlenül de legalább helyesen ír. A kérdező nem.

Saját kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2014. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, azért csak megtalált PM-ben a kedves kérdező (Gasparklementina néven, hátha valaki ismerkedne):

"Semmi közöd nincsen hozzá,hogy írok .... másként siettem mert mentem el . S nem érdekel egy TÁPOS beszéde.... Aki egész nap a gépet nyomja ,és másba köt bele az egy SZar ember .... Ahejébe mennyé dogozzá"

Na, emberek, ez egy korrektül megírt fikázó levél. Bár a helyesírás miatt nem volt egyszerű értelmezni, de amikor sikerült egyszerre csúcsosodott ki az eufória, amit a megfejtése okozott, és az öröm, amit a kedves szavak! Felbecsülhetetlen! :D

G.

2014. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!