Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Haldoklik a videókártyám?

Haldoklik a videókártyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egyik nap letöltöttem egy játékot (torrenttel). Mivel nem nem igazán mai a játék, nem téglalap alakú, 1024x akárhányas(v. nagyobb) monitorra szabták, mint amilyen az enyém, hanem négyzetesre, a grafika szemcsés, pixeles volt. Àllítgattam a grafikát, feljebb nyomtam mindent, majd lejjebb, megiint feljebb, aztán a felbontást is tologattam. Végül ablakban játszottam és úgy éles volt.

Ez mind tök jó, csakhogy az eddig tökéletesen futó, gyönyörű, éles másik játék (CoD- Modern Warfare 3) is "betojt" és hasonlóan pixeles lett, sőt egy kicsit el is csúszott a kép jobbra, átlósan. De mindez csak menet közben, a menü és az átvezető videók hibátlanok.

Nem tudom, mi a fene szedi szét. Tudna valaki segíteni? Videókártyám: Nvidia GeForce GT 630, a proci 4 magos AMD...(ezt nem tudom pontosan nem vagyok gépnél, Radeon ???)

Nem tudom mennyire lehet fontos, de a CoD-hoz letöltöttem egy egy magyarítást, azóta ilyen(meg a masik jatek telepitese ota. Az is igaz, hogy rég játszottam a cod-dal) és úgy tudom, ez is törtjátèk.


A monitor képe nagyon szép, csak a játéknál ilyen, de azelőtt (kb. 3 hónapja vettem a gépet) nem volt ilyen. Remélem nem a kártyával van baj.



2014. dec. 25. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Sima beállítási hibának tűnik, az a magyarítás elszúrt valamit. Ha analóg a monitor, akkor akár a frekvencia is lehet.
2014. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Ha valóban a magyarítás cseszte el, meg lehet oldani, hogy magyar is legyen meg szép is?
2014. dec. 25. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a magyarítas rontja el, akkor törölni kell, nincs választas
2014. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Béci1234 válasza:
Nekem is ugyan ez a videokártyám és ugyan ezt csinálja már egy ideje homályos pixeles a grafika a játékaimban. :( Esetleg neked nem oldodott meg azota?
2015. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nelem az elejen nagyon szep volt. Azota javult , bar nem olyan nagy igenyu jatekokkal jatszom mostanaban.( Total War Rome II, Sims 4, Outlast...)

Komolyabb jatekokat nem merek mar letolteni mert csak felidegelem magam, ha megint rossz lesz. :/


Ha legkozelebb letoltok egy komolyabbat, szolok, milyen az eredmeny. :)

Letoroltem a magyaritast es a Cod-ot is amugy. :(

2015. jan. 5. 18:58
 6/7 Béci1234 válasza:
Én letöltötem a maffia 2 amit egyszer már végigjátszottam, de olyan pixeles homályos( nincs élsimitása se) hogy kész. Még a brothers in arms hells highway ami 2008 as az is!!!!:(
2015. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom a problémát. Az Nvidia vezérlőnél keresni kell egy olyan rublikát (pontosan nem tudom hol, tegnspelott csináltam meg, azóta elfelejtettem, talán a felbontásnàl) ami azt írja ki, hogy "a jatekok is ugyanezt a beallitast hasznaljak" . Nekem ez nem volt kipipalva, hat kipipaltam, elinditottam a jatekot, beallitottam a felbobtast a monitotomera es tokeletesen mukodott. Megszunt a pixelesseg es az elcsuszas.
2015. febr. 28. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!