Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagyik a videokártyám?

Papaiistvan76 kérdése:

Miért fagyik a videokártyám?

Figyelt kérdés
sziasztok volt egy régi 2 magos amd 2.6 ghz-s gépem 2 gb ram és gt 630 és fagyot a gépem akár mijen játéknál minden játék 1 perc után lefagyot és aztkihajitotam a kukába és vetem egy uj gépet 2 terabite intel core i5 2*8 gb ram és a régi gt 630 as videokártyát beletetem nemvetem ujat és megvetem az ac unityt és 1 percután lefagyot majdnem szivin fartust kaptam utána letöltötem a farming simulator 2013 és anál is lefagyot és elkértem a haveromtol a gtx 780 videokártyát ment vele rendesen a gépem vegyek uj videokártyát vagy a gt 630 at meglehet csinálni ? bocs ha nemhejesen irok de kárpátyán élek és 1 sötöl ukrán suliba járok
2014. dec. 25. 01:08
 1/3 soccerway ***** válasza:

hello


mi van akkor ha a videókártya volt a szar, nem a gép amit kidobtál? Szerintem dobd ki most a vga kártyát és szerezz be újat, kb 40 ezerért kapsz ami megy a géphez.

2014. dec. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
alapból nevetséges az a gép amit vettél.. i5 mellé 16gb ram és egy max 17000ft os videokártya?
2014. dec. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekemis kifagyott a vidókártyám 10 percenként játék alatt és ha több youtube videót nyitottam meg kékhalállal.

kiderült hogy gyárihibás szerviz nem vette vissza házilag oldottam meg. lecseréltem az OC bios-t normálisra azóta egyszere fagyott ki Asus R7 260X DC2 2GB

2014. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!