Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1 magos 1.8 Ghz-es processzorr...

1 magos 1.8 Ghz-es processzorral és 512MB Rammal fel tudom telepíteni a Win7-et csak internetezés céljából?

Figyelt kérdés
SIS Mirage 330 alaplapi VGA van a gépemben és nem találok hozzá vezérlőt sehol. Láttam a neten, hogy másnak is ez a problémája. Ha raknék fel Win7-et, akkor megoldódna?
2014. dec. 21. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A Linuxot lehet pendriveról telepíteni, az Unetbootin programmal kell rárakni. Ha nem alkalmas a géped USB-ről való indításra, akkor marad a dvd-ről való telepítés. A nagyon régi és a nagyon új gépeknél szokott előfordulni hogy nem működik a hang vagy a kép.

A Linux Mint 17-ben van egy komplett programcsomag, böngésző, film- és zenelejátszó, iroda, stb. nem kell hozzá semmi mást letöltened.

2014. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na és ilyen driver pack autorun CD-t honnan tudnék letölteni? Amiket én próbáltam, az mind beolvassa a drivereket, majd felajánlja, hogy telepítsem őket és mikor rákattintok a telepítésre, akkor feldobja, hogy fizessek 20-50-100$-t a teljes verzióért, amivel tudok telepíteni. Nem akarok fizetni egy olyan programért, ami vagy működk, vagy nem. Igazából hugom használá leginkább a gépet, aki csak 10 éves és most kezdett informatikát tanulni, ezért jobb lenne az XP, mert a lnuxot én sem ismerem, nemhogy még ő azon gyakoroljon itthon, mkor a sulban Windows van nekik.
2014. dec. 22. 09:04
 13/14 anonim ***** válasza:
DriverPack Solution a csomag neve, írd utána a keresőbe hogy torrent!
2014. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Küldök egy linket PM-ben, mert ide nem tudok olyat linkelni.
2014. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!