Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1 magos 1.8 Ghz-es processzorr...

1 magos 1.8 Ghz-es processzorral és 512MB Rammal fel tudom telepíteni a Win7-et csak internetezés céljából?

Figyelt kérdés
SIS Mirage 330 alaplapi VGA van a gépemben és nem találok hozzá vezérlőt sehol. Láttam a neten, hogy másnak is ez a problémája. Ha raknék fel Win7-et, akkor megoldódna?
2014. dec. 21. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem oldódna meg. Alaplap-gyártó honlapját nézegesd.
2014. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Meg még filmnézésre lenne esetleg használva
2014. dec. 21. 15:19
 3/14 P.O.C. ***** válasza:

Ha már egy régebbi op. rendszerhez sem található hozzá driver, akkor szerinted egy újon működni fog?

Mert én nem hinném...


Egyébként irtózatosan gyenge konfig ez a 7-eshez, de ha neked van időd szenvedni vele, akkor hajrá.

2014. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha csak internetezésre akarod használni, akkor egy Linux is megfelel, pl. Linux Mint xfce

[link]

2014. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Linux hogyan oldaná meg a problémámat? Ott nem kell telepíteni a VGA vezérlőt? Mert attól, hogy más OP. rendszer, még ugyan úgy nem találnék. Azért gondoltam Win7-re, mert abban alapból vannak vezérlők. Linuxot amúgy meg egyáltalán nem ismerem az a baj vele. Ha nem telepítenék esetleg VGA vezérlőt, úgy működne a gép?
2014. dec. 21. 15:40
 6/14 anonim ***** válasza:
Tölts le egy driver pack autorun CD-t és abban lesz hozzá driver, viszont a Windows 7-et ne erőltesd rá mert megsül.
2014. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A Linuxhoz nem kell drivereket telepíteni, felismer mindent (általában). Ki lehet próbálni live módban, ha kiírod dvd-re és arról bootolsz be, a kipróbálás (try) opciót választod és meglátod hogy megy-e minden vagy sem.

Amit linkeltem az előbb nagyon felhasználóbarát, nem kell félni tőle. Egy próbát megér. A Win 7-nél mindenképp jobb, mert az nem is működne a gépeden.

2014. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ajánlj Linux-ot, mert ha egy olyat leszed, akkor képes az is "megölni" a gépet, mellesleg a Linux se old meg minden driver problémát (tapasztalat laptopoknál és régi PC-knél) és nem mindegyik felhasználóbarát.
2014. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor holnap megpróbólom a linuxot. Úgyis van normális gépem, ez csak ilyen őslelet. Csak akkor működik, ha kiírom DVD-re vagy USB-ről is működik?
2014. dec. 21. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Először próbáld ki azt a CD-t amit ajánlottam, a driverest, mert az tartalmaz mindenféle VGA vezérlőt XP-hez és Vista-hoz, már ha olyanod van most.
2014. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!