Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A monitor nagyobb a kellet&egr...

A monitor nagyobb a kelletènèl?

Figyelt kérdés

Bocsi de nem igazàn èrtek a gèpekez...ha èrtelmetlenül teszem fel a kèrdèst akkor bocsi.


Szoval az a bajom hogy a monitor kèpernyő nagyobb mint maga a monitor...fogalmam sincsen hogy hogyan kell visszaàllítani normàlis mèretüre...


lègszi segítsetek :(


2010. febr. 2. 12:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

21:07


mivan àtkozodsz????...nah ennyit tudnak az otthon èlö emberek csinàlni...àtkozodni egymàsra...meg rosszat kivànni egymàsnak...plusz egy amcsi ismerösöm segitett megcsinàlni...ugy hogy innen tudom hogy amerikai segitett.

mivan tàn irigykedsz hogy van egy jo laptopom neked meg egy 100 èves kökorszaki sz.arod van???tudod mit kettönk közül te èrdemelsz sz.rt nem pedig èn!!..segiteni nem voltàl hajlando hogy basz-odnàl meg ott ahol vagy!!!!ès te fikàzol engem???te mèg segitökèsy sem vagy !!! nah ezèrt utàlja mindenki a magyarokat mert a többsèg olyan mint te!...az olyanok miatt szègyenlem a nèpemet nèha mint te!!ugy hogy te ne tegyèl nekem szemrehànyàst!!megèrtetted????

2010. febr. 3. 12:36
 12/14 anonim ***** válasza:
én meg a te népedet utálom, gondolom dzsippó vagy, egyébkét én segítettem, csak a kis 8 éves agyad nem elég hozzá, hogy felfogd. Magyarul nem értesz, de az angol megy? Furcsa szerzet vagy te. Neki hogy magyaráztad el a problémádat? Magyarul sem bírtad leírni... Kíváncsi lennék, hogy akkor egy magyarul nem tudóval, hogy a fenébe közlöd, hogy mi a franc bajod van, mikor magad sem tudod. És miért érted meg jobban egy angol szavát?? Ő mit írt, mi a problémád? Mert most már kíváncsi vagyok...
2010. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Milyen dzsippó???Te miről beszélsz???Külföldön élő magyar vagyok...(És büszke vagyok arra,hogy magyar lehetek...)de pont az olyan szemét természetü emberek miatt mint amilyen te magad is vagy költöztem el.amúgy meg a problémám az volt hogy minden hatalmos volt a gépen ....az egész képernyőn.......mintha rá lett volna zoomolva...és pontrol pontra leírták hogy mikre kell klikkelnem..ennyi...De te itt annyira okoskodsz meg ócsárolsz hogy te még csak segíteni sem voltál hajlandó!!nem kéne annyira rázni magadat..
2010. febr. 5. 00:26
 14/14 anonim ***** válasza:
ha már az elején leírtad volna hogy minden olyan mintha rá lenne zoomolva, akkor írtam volna hogy a felbontást kell nagyobbra állítanod... de ha nem tudod leírni, hogy mi a problémád, ne várd már el, hogy segítsünk. Próbáltam segíteni, mert azthittem, hogy a kép kilóg a monitorból. De utána írtad csak, hogy laptop, azon ilyen amúgysem fordul elő általában. Szóval legközelebb majd írd le érthetően hogy mi a bajod...
2010. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!