Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Keresek egy programot/vagy...

Keresek egy programot/vagy irni/irattatni szeretnek, vagy eggyaltalan lehet ilyet? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
Na szoval van 3 hangszoro feluletem a pc-hez egy fules egy melynyomo 2kis hangszoroval nevezzuk setnek (fogalmam sincs milyen pontosan) meg a monitorom. Eddig a monitor szolt ha nem volt bedugva a fules, de amiota a set megvan az szol mert jobb a hangja. De a fulest nem akarommar ki/be dugdosni mert nem tul minosegu a jack dugalj szetkurni meg nem akarom. Ezert (win7 rendszerrel) lejatszoeszkozokben tiltottam le vagy aktivaltam amit epp hallgatni akartam (elsodleges a fules masodlagos a set harmadlagos a monitor prioritas szerint). De mint egy elkenyelmesedett felasznolo unom mar hogy mindig beallitas, megkeres, letil/aktival stb es van egy par plussz billentyum zboardon ami csak pang. Szoval van-e olyan program amivel gombnyomasra valthatok lejatszo szervet vagy lehete-e ilyen programot irni?
2014. dec. 14. 21:20
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Egy kis batch peogramozással megoldható szerintem. Nézd meg ezt : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..


Sok sikert.

üdv.

2014. dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, zoldpacsi ment
2014. dec. 15. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!