Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Game of Thrones-Telltale...

Game of Thrones-Telltale Games magyarítás?

Figyelt kérdés
Valaki el vállalta vagy gondolkodott már a magyarításán ?

2014. dec. 12. 17:56
 1/5 Csori96 ***** válasza:
2014. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sorompó válasza:

A Walking Dead fordítói azt mondták, hogy fordítják majd, de még nem hallottam felőle hírt. Bár már én is gondoltam rá, hogy fordítanám, de (1. nem nagyon van rá időm, főleg mivel most mást fordítok (2. a technikai részét meg nem vágom.

Talán, ha a jelenlegi társaim között találok olyanokat, akik elvállalnák, meg aki a technikai részét elvégzi, akkor szívesen csinálnám. ...persze, ha addig el nem kezdi más.

2015. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Amennyire én tudom, még senki nem fordítja, de hamarosan elkezdi az egyik fordító csapat...
2015. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sorompó válasza:
2015. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
miért baj ha többen fordítanak valamit? Érdekes animéknél, mangáknál is többen fordítanak egy animét/mangát és ott nincs ebből probléma :D akkor egy játéknál miért probléma ha több csapat fordít egyet? Ez is fansub, mivel ingyenese, mint az animék, mangák esetében is ^^
2015. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!