Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha alaplapot cserélek a...

Ha alaplapot cserélek a gépembe, akkor az op. Rendszert is újra kell telepíteni?

Figyelt kérdés
Az SSD, amin az op. rendszer van, az ugyanaz marad.
2014. dec. 11. 21:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És az SSD-ről le kell törölni a programokat, játékokat, vagy rajtamaradhatnak?
2015. jan. 3. 15:57
 12/15 Gábor_79 ***** válasza:

Ja, igen a windowsra gondoltam, de már kitaláltam. Alaplapot cserélsz és nem akarod újratelepíteni.

Az SSD-n maradhat minden. A dolog csak a drivereket érinti. Olyan állapotba kerül a rendszer elméletben, mint telepítéskor driverek felrakása előtt.

2015. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És ha netalán nem sikerülne, és az SSD-t visszakötöm a régi alaplapra, akkor ugyanúgy el fog indulni a Windows (bár ez esetben már inkább szakemberhez fordulnék)?
2015. jan. 3. 16:41
 14/15 Gábor_79 ***** válasza:
Akkor persze. Az eredeti felállásban újra működnie kell. Olyan mintha kivetted volna, aztán vissza. Régen mikor nem voltak pendrive-ok, úgy húsz éve + internet sem volt, akkor így (is) lehetett nagyobb adatot átvinni egy másik gépre. Mármint a vinyók hurcolásával.
2015. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget!
2015. jan. 3. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!