Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép bővítés! Miket...

Számítógép bővítés! Miket tudnák bővíteni ezen a konfiguráción? Compaq eu100.

Figyelt kérdés

Szeretném bővíteni a számítógépem, de mit tudnák egy Compaq eu100 All In One pc-n? Van benne 3 gb ram, és 320 gb Hdd.


Szeretném a videókártyát is feljebb tornázni, valamint, processzor csere, ilyene lehetséges ebben a pc-ben? Ha elvinném szervíz üzletbe tudnának vele mit kezdeni?


Köszönöm...


2014. dec. 2. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szervízben meg tudnák oldani a proci cserét, csak anyagilag nem érné meg! A legegyszerűbb és a felhasználási élményen legtöbbet egy SSD dobna a gépen. Ezt még otthon is megoldhatnád. Bár nem néztem utánna a konkrét típusnak, hogy mennyire szétszedhető, de ha hozzáférhetőek a ram modulok is, még azt is bővítheted otthon. Ezekhez nem kell szervízbe rohanni vele.
2014. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam max 4 gb ram tehető bele, és az ssd sem rossz ötlet, csak abból hány gb os kellene a windoes 8 nak? 32 gb az 8000 forint néztem!
2014. dec. 2. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen "minimum" SSD-kel az a gond, hogy az olvasási sebességük nem éri el azt a pluszt a HDD-hez képest amiért megérné SSD-t venni. És akkor még ott van az, hogy az a 32GB formázva már csak kb.28, és az SSD-knél fontos dolog még, hogy kb.75%-nál nagyobb telítettség esetén már érezhetően lassul. Ebből következik, hogy egy 32gigás SSD igazából használhatatlan. Min.,és tényleg minimum egy 64GB-os legalább 450MB/s olvasási tempóra képes darab kellene.
2014. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!